Три авіакомпанії ввели безбагажні тарифи на рейси з України в міста Північної Америки. Так, тариф групи Economy Light на рейсах з України з’явився у Lufthansa, Austrian Airlines і Swiss.

Купуючи найдешевші квитки на рейси з України до Америки, пасажири зможуть провезти з собою ручну поклажу розмірами до 55*40*23 см і одну особисту річ з габаритами до 40*30*10. Особистою річчю може бути, наприклад, сумка з ноутбуком. Перевезення валізи вагою до 23 кг обійдеться в 60 євро. Зазначимо, що квитки Economy Light не можна здавати і вносити якісь зміни.

Для інших далекомагістральних рейсів у цих авіакомпаній діє стандартна лінійка тарифів. Квитки Economy Basic за мінімальною ціною включають перевезення ручної поклажі, одного місця багажу вагою до 23 кг, а також дозволяють вносити зміни після оформлення квитка.

Зазначимо, що, як і багато традиційних авіакомпаній Lufthansa Group ввели безбагажні тарифи. Уперше це сталося в 2015 році. Тоді на рейсах в межах Європи почав діяти тариф Economy Light. У 2018 році його дію розширили на рейси з міст Європи в Північну Америку. Сьогодні у цих авіакомпаній діє тариф Economy Light на далекомагістральні рейси з деяких країн до Південної Америки, Азії, Африки і на Близький Схід.