«Роза Вітрів» розширить свою програму внутрішніх перельотів до шести напрямків в сезоні літньої навігації 2020 року.

Нові дані можуть бути збережені в систему бронювання станом на 13 лютого. Згідно з інформацією, доступною на момент підготовки матеріалу, поетапний запуск додаткових маршрутів почнеться з 13 квітня.

Першими, з 13 квітня, «Роза Вітрів» почне виконувати польоти з Києва до Львова і Харкова. До Харкова авіакомпанія буде літати один раз в день на щоденній основі, тоді як до Львова два рази в день, а в червні збільшить частоту до трьох в день.

З 12 травня в маршрутну мережу авіакомпанії додасться напрямок Київ-Запоріжжя, яке буде обслуговуватися двома щоденними рейсами. З 18 травня «Роза Вітрів» відкриє щоденні рейси з Києва до Миколаєва.

Також в рамках літнього розкладу авіакомпанія збереже свій нинішній внутрішній маршрут Київ-Дніпро з поступовим нарощуванням частоти польотів до чотирьох в день і поступово збільшить частоту польотів на маршруті Київ-Одеса до двох рейсів в день в квітні і до трьох рейсів в день в червні.

В системі бронювання вказано, що польоти по внутрішніх маршрутах будуть виконуватися регіональними турбогвинтовими літаками ATR 72 і регіональними реактивними літаками Embraer 145. Вильоти і прильоти в Києві будуть обслуговуватися в терміналі D аеропорту Бориспіль. Всі завантажені тарифи включають перевезення багажу 23 кг.

avianews.com

Купити квитки ▶ ️ ▶ ️ ▶ ️ ufsa.com.ua