Наприкінці грудня авіакомпанія МАУ вимушена тимчасово вивести з експлуатації Boeing 777 UR-GOA. Така необхідність виникла після планової перевірки двигуна та виявлення несправності, яка передбачає його повну заміну. Запобіжний захід було обрано після підтвердження необхідності заміни виробником двигуна Pratt&Whitney.

На жаль, у період новорічних свят заходи з заміни двигуна ускладнюються низкою факторів. Зокрема, відповідний сервіс надається всього в декількох країнах, також, через великі розміри, авіадвигун може транспортуватися не всіма вантажними літаками. Додаткового часу потребує і процедура укладення контракту на заміну двигуна.

У зв’язку з цим, авіакомпанія МАУ здійснить перерозподіл ПС на маршрутах та внесе певні зміни до розкладу. Буде зроблено все необхідне для виконання польотів на маршрутах UR-GOA.

У разі зміни часу вильоту далекомагістральних рейсів пасажирів буде повідомлено заздалегідь згідно із встановленими процедурами.

«Усвідомлюємо, що ситуація може вплинути на плани пасажирів напередодні свят, але розраховуємо на їх розуміння, адже безпека пасажирів та екіпажу завжди була і залишається для МАУ пріоритетом №1. При цьому, коли йдеться про технічні аспекти роботи авіатехніки, запобіжні заходи об’єктивно важливіші за можливі часові втрати», – зазначив технічний директор МАУ Олександр Шафієв.

Перевізник розраховує провести ремонт Boeing 777 UR-GOA у максимально стислі терміни.

Для уточнення інформації щодо статусу рейсу, часу вильоту та стикувань пасажирам необхідно звертатися до контакт-центру МАУ за телефонами +38 044 581 50 50, +38 044 364 50 50, 566 (з моб. в Україні) або на офіційну сторінку авіакомпанії у Фейсбук – Fly UIA