У грудні 2019 року відбудеться довгоочікуване відкриття нового аеропорту, який розташований поруч з найбільшим гірськолижним курортом Норвегії Трюсиль.

Аеропорт отримав назву Scandinavian Mountains Airport (SCR). Він розташований в гірському районі на кордоні Швеції і Норвегії, прямо посередині між двома великими гірськолижними курортами мережі SkiStar: Трюсиль в Норвегії і Селен в Швеції. Шлях від літака до схилів Трюсиль займе 40 хвилин.

Рейси до новий аеропорт з грудня почнуть виконувати авіакомпанії Scandinavian Airlines (SAS) і BRA Braathens Regional Airlines. Авіакомпанія BRA виконує регулярні рейси в 11 міст Швеції, Гельсінкі, Таллінн і Ригу.

Кожен рейс в новий аеропорт буде пов’язаний з автобусним трансфером на гірськолижні курорти Хундфьеллет / Тандодален (10 хв.) І Хёгфьелле / Ліндвалл (20/25 хв.) В Швеції і Трюсиль / Фагеросен (40 хв.) В Норвегії. Крім того, можна буде замовити приватний трансфер або взяти таксі.

У мережу гірськолижних курортів SkiStar входять Трюсиль і Хемседал в Норвегії, Селен, Оре і Вемдален в Швеції і Санкт-Йохан в австрійському Тіролі. При бронюванні на сайті SkiStarдо 30 жовтня діє знижка 20% на прокат обладнання і до 30 листопада знижка 10% на скипасс.