У Lufthansa Group вже настало Різдво: Lufthansa, Austrian Airlines і SWISS запрошують гостей з усієї Європи на красиві різдвяні ярмарки альпійського регіону. Для любителів новорічного сезону в Мюнхені, Відні та Цюріху працює безліч різних святкових майданчиків. Особливе різдвяне меню і спеціальні пропозиції на борту створять у пасажирів Lufthansa Group відчуття присутності на святковому ярмарку вже під час польоту. Про це повідомляє прес-служба Lufthansa.

Вже з початку грудня SWISS балує своїх пасажирів традиційними швейцарськими різдвяними стравами: зимові закуски, такі як «Weihnachtsguetzli» (різдвяне печиво), будуть запропоновані у всіх класах до «Grittibänzen» (солодких булочок з начинкою), а в День Святого Миколая пасажири зможуть пригоститися пряниками. У період різдвяних свят також буде доступно кілька варіантів особливого святкового меню на вибір.

Austrian Airlines буде готувати своїх пасажирів до відвідування святкових фестивалів, пропонуючи на борту пунш – традиційний гарячий напій різдвяних ярмарків Відня. Крім того, в новорічну пору в якості корисного перекусу на борту будуть роздавати мандарини.

У День Святого Миколая замість солодких булочок і пряників пасажири Austrian Airlines будуть отримувати на окремих рейсах шоколадні фігурки Санта-Клауса. Напередодні Різдва Lufthansa також запропонує пасажирам такі традиційні страви, як смажений гусак з червонокачанною капустою і галушками, різдвяний шоколад і печиво. Маленьких пасажирів усіх перерахованих авіакомпаній несподівано зустріне м’який ведмедик в різдвяній шапці.