Універсальне агентство з продажу авіаперевезеньУніверсальне агентство з продажу авіаперевезень
Forgot password?

Партнер-онлайн

Можливість швидко підключитися і почати заробляти!

Партнер-онлайн

Пропонуючи установку персонального модуля пошуку і бронювання авіаквитків на Ваш сайт, ми зацікавлені збільшувати кількість користувачів нашого сервісу, що постійно розвивається. Натомість ми готові щедро винагороджувати наших партнерів:

Партнер-онлайн Партнер-онлайн
Це значить, що за кожного пасажира, який оформив квиток за допомогою встановленого модуля на Вашому сайті, ми будемо віддавати рівно половину від нашого сервісного збору Вам. Ми постійно розширюємо технічні можливості сервісу та інтеграцію його з іншими онлайн продуктами і сервісами, а це значить, що ми гарантуємо привабливість продукту серед споживачів.

Таким чином, щоб почати заробляти з нами, необхідно бажання і можливість залучення потенційних клієнтів до модуля онлайн- бронювання авіаквитків, встановленого на Вашому сайті. Укладання договору, налаштування системи, впровадження і початок роботи займають всього кілька днів і не вимагають залучення технічних фахівців з Вашого боку.

Партнер-онлайн Партнер-онлайн

Чим же унікальний саме наш продукт серед схожих рішень на ринку?
Ми працюємо на ринку вже більше 19-ти років і, за даними рейтингів, входимо до трійки лідерів продажів авіаперевезень в Україні! З часу свого заснування нам вдалося зібрати сильну технічну та комерційну команду, яка працює над розвитком компанії з урахуванням міжнародних тенденцій на ринку авіаперевезень, а також докладає зусилля для впровадження партнерських програм, тим самим допомагаючи розвиватися українському ринку в цілому.

Наші керівники завжди на зв ‘язку і раді надати професійну консультацію та допомогу у процесі підготовки та роботи за проектами співробітництва:

Партнер-онлайн

Партнер-онлайн

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!