Універсальне агентство з продажу авіаперевезеньУніверсальне агентство з продажу авіаперевезень
Forgot password?

Оплата

Оплата за авіаквитки і послуги агентства через сайт можлива за допомогою кредитної картки.

Для оплати вибраного Вами квитка, готелю абу будь-якої іншої послуги, будь ласка, повідомте оператору онлайн чату номер бронювання або номер рахунку / квитанції. В разі самостійного бронювання авіаквитка на сайті, будь ласка, вибирайте форму оплати “Готівка”.

Після отримання рахунку в чаті, ви будете переадресовані на авторизаційну форму ПриватБанку для оплати за допомогою кредитної картки.

Для успішного завершення транзакції оплати кредитною картою, Вам буде потрібний Ваш мобільний телефон, на який прийде SMS з номером підтвердження (у разі карти ПриватБанку, номер телефону повинен відповідати вашому обліковому запису в ПриватБанку). Цей номер буде необхідно ввести на сторінці авторизації.

Після успішної оплати на вашу адресу електронної пошти буде надісланий електронний авіаквиток, який є підтвердженням оплати. Сума платежу не може перевищувати 10 000 грн.

Безготівковий розрахунок за рахунком в будь-якому банку України

Оплатити готівкою за рахунком ви зможете в будь-якому банку України. Рахунок генерується автоматично після завершення бронювання або за запитом ми продублюємо його Вам на електронну пошту.

Сплатіть квиток в нашому офісі готівкою!

Забронюйте потрібний Вам квиток, готель або іншу послугу на сайті або за телефоном, уточніть у менеджера до якого терміну можна здійснити оплату готівкою.

Приїжджайте, будемо Раді бачити Вас!

Ви можете також перевірити статус вашого бронювання та роздрукувати ваучер після оплати. Для цього, Введіть інформацію в поля “Номер бронювання” і “Прізвище”, а потім натисніть кнопку “перевірити бронювання” у формі нижче.

При бронюванні, будь ласка, вводьте відповідні назви країн і міст англійською мовою.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!