Універсальне агентство з продажу авіаперевезеньУніверсальне агентство з продажу авіаперевезень
Forgot password?

Чартерні авіарейси

Чартерні авіарейси

ВАРНАТИВАТСПЛИТБУРГАСПУЛА

Чартерні рейси на регулярній основі і рейси за індивідуальним замовленням


Що таке чартерний авіарейс

Чартерний авіарейс – це нерегулярні авіаперевезення, які виконуються в будь-яку точку світу, будь-якими авіакомпаніями. Відмінністю чартерних авіаперевезень і регулярних авіарейсів є те, що замовник, є фрахтувальником літака або його частини. Це означає, що авіакомпанія здає в оренду весь літак, не залежно від того, скільки проданих авіаквитків, а замовник чартеру зацікавлений продати всі свої місця на літаку, навіть за найнижчими цінами.

Переваги чартерних авіаперевезень

Чартери вигідні пасажирам, які хочуть купити авіаквитки дешевше ніж у авіакомпанії, які можуть використовувати весь потенціал свого парку. А агентствам вигідно те, що вони можуть доставити своїх клієнтів в будь-яку точку світу, куди немає регулярних рейсів авіакомпаній.

Організація чартерних перельотів виконується за напрямками в сезон, створюючи додаткові рейси або нові, куди не літають рейсові літаки. Чартерні рейси використовують унаслідок того, що ціна перельоту найнижча і є можливість долетіти в пункт призначення без пересадок.

Квитки на чартерні рейси

Квитки на чартери дуже швидко розкуповують, особливо в літній сезон. На нашому сайті наявний продаж квитків на чартерні рейси, які виконуються з певною періодичністю, а у сезон відпусток користуються найбільшою популярністю. Це авіаквитки в Болгарію (Бургас, Варна) Хорватію (Спліт), Чорногорію (Тіват). Географія рейсів постійно зростає, так що слідкуйте за нашими спеціальними пропозиціями, розсилкою і оновленням інформації на сайті

Як купити квиток на чартер

Забронювати авіаквитки на чартерні рейси в Болгарію, Хорватію або Чорногорію можна у нашого менеджера, або залишити заявку і він з Вами зв ‘яжеться. Для цього Вам необхідно знайти оптимальний і зручний варіант перельоту і повідомити йому цю інформацію.

Купити чартерні авіаквитки в центральному офісі в Києві або в наших філіях по Україні – найнадійніший спосіб, але не завжди зручний. При бронюванні і замовленні авіаквитків онлайн або за телефоном у Києві, у Вас є можливість замовити послугу доставки квитка кур ‘єром.

Розклад чартерних рейсів до Болгарії, Чорногорії та Хорватії є на нашому сайті

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!