Універсальне агентство з продажу авіаперевезеньУніверсальне агентство з продажу авіаперевезень
Forgot password?

Авіаквитки в ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати – країна, де не буває поганої погоди, а кредо туризму – здивувати гостей всім, що є в ОАЕ, а чого немає – доробити, щоб вразити ще більше. Як заявляють в Департаменті Туризму і Комерційного Маркетингу Дубая, ОАЕ – космополітична країна, де з повагою ставляться до всіх національностей, а прагматизм і далекоглядність – творець сучасного курорту, який задовольняє примхи найвимогливіших туристів, пропонуючи замість стандартних п’яти зірок все сім в будь-якій галузі: готельної сфері, обслуговуванні і розвагах.

Територія ОАЕ простяглася на всю південно-східну частину Аравійського півострова. Сусідами екзотичної казкової країни є Оман, Катар і Саудівська Аравія. ОАЕ – країна, де безкраї золоті пустелі перетинають смуги червоних пісків і зелених оазисів, де на тлі пустель постають найбільші в світі мегаполіси, де стародавня архітектура асоціюється з казками «1000 і 1 ночі», а сучасна вражає уяву неймовірними формами і висотою

Купити дешеві авіаквитки в ОАЕ – складне завдання, оскільки Арабські Емірати вважаються одним з найдорожчих курортів світу. Однак досить часто провідні авіакомпанії і місцеві туроператори проводять акції, надаючи можливість придбати авіаквитки в ОАЕ недорого. Ознайомитися з графіком регулярних і чартерних рейсів, акційними пропозиціями і цінами на авіаквитки в ОАЕ можна на сайті ufsa.com.ua.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!