Універсальне агентство з продажу авіаперевезеньУніверсальне агентство з продажу авіаперевезень
Forgot password?

Авіаквитки в Білорусію

Білорусія – східноєвропейська держава, що межує з Україною, Росією, Польщею, Литвою та Латвією. Багата історія Білорусії, за яку країна була складовою частиною Давньоруської держави, князівства Литовського, Речі Посполитої, Російської імперії та СРСР, залишила свій слід в її культурному і архітектурній спадщині.

Купити недорого авіаквитки в Білорусію туристи прагнуть в літній сезон, щоб відпочити в цьому «царстві озер», як називають Білорусію в Європі, взимку – щоб відзначити новорічні свята в чарівній Біловезькій пущі і відвідати гірськолижні курорти, в міжсезоння – щоб оглянути унікальну старовинну архітектуру – Мирський замок, Несвижский палацово-парковий комплекс, Брестську фортецю і інші.

Щорічно Білорусію відвідують кілька мільйонів чоловік в туристичних, ділових та інших цілях. Тісний взаємозв’язок країни з пострадянськими державами обумовлюють величезний потік людей, що приїжджають з Росії та України, для яких діє безвізовий режим.

Авіатранспорт Білорусії включає більше десятка типів повітряних суден. Найбільшою авіакомпанією країни є «Белавіа», на яку припадає майже 90% всіх внутрішніх перевезень пасажирів і значна частка міжнародних.

Купити дешеві авіаквитки в Білорусію пропонує Універсальне Агентство. Ціни і графік маршрутів представлені на сайті ufsa.com.ua.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!