Універсальне агентство з продажу авіаперевезеньУніверсальне агентство з продажу авіаперевезень
Forgot password?

Авіаквитки на Кіпр

Він став ніжною колискою для Афродіти, ідейним натхненником геніального Леонардо да Вінчі і Вільяма Шекспіра, подарував образ диснеївському замку з мультфільму «Білосніжка і сім гномів», служив притулком для хрестоносців і найпотужнішою османської фортецею в Середземномор’ї – це Кіпр, велич якого височіє над водами Середземного моря. Туристи з усього світу щодня вирішуються купити авіаквитки на Кіпр недорого, щоб побачити цей красивий куточок землі.

Дивовижний острів став справжньою ареною для бурхливої ​​історії. Територіально розташований ближче до Африки острів географічно відноситься до Азії, при цьому населення впевнено називає себе європейцями.

Будучи центром перетину морських і торгових шляхів, Кіпр став батьківщиною для десятків народів, увібравши культуру різних країн світу: там перегукуються міфи Стародавньої Греції та перекази Православ’я, як в літературі, так і в містобудуванні, де вулиця Апостола Андрія перетинається з вулицею Посейдона.

В даний час Кіпр вважається одним з найкрасивіших і популярних курортів світу. Потрапити на острів з України можна тільки літаком, а купити авіаквитки на Кіпр за доступними цінами пропонує Універсальне Агентство на сайті ufsa.com.ua.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!