Універсальне агентство з продажу авіаперевезеньУніверсальне агентство з продажу авіаперевезень
Forgot password?

Пам’ятка туристу

ПАМ’ЯТКА ТУРИСТУ

Повний пакет документів, які повинні бути у Вас на руках для поїздки, складається з наступних документів:

  1. закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців з моменту повернення і з відкритою візою (при відвідуванні візової країни!)
  2.  авіаквиток;
  3.  ваучер для поселення в готель;
  4.  страховий поліс;
  5.  Якщо неповнолітня дитина виїжджає за кордон у супроводі одного з батьків, слід мати на паспортному контролі нотаріально завірену згоду другого з батьків на дану поїздку і свідоцтво про народження дитини. При виїзді за кордон неповнолітніх дітей з близькими родичами, без супроводу батьків, необхідно мати на паспортному контролі нотаріально завірену згоду батьків на дану поїздку, а також свідоцтво про народження дитини.

В аеропорту (м.Київ, Україна)

Переконливо просимо Вас прибути в аеропорт не менше ніж за 2 години до вильоту! Стійка реєстрації закривається за 40 хвилин до вильоту.

При вильоті з аеропорту Вам необхідно мати весь отриманий Вами пакет документів і пред’являти їх на вимогу служб аеропорту при проходженні митного контролю, реєстрації на рейс і паспортного контролю.

Згідно з чинним Законодавством України вивіз готівкової валюти за межі України без письмового декларування дозволений в розмірі до 10 000 Євро на кожного з туристів або еквівалент цієї суми в іншій іноземній валюті. Рекомендуємо також, задекларувати при вильоті з України всі цінні предмети, що належать Вам (золоті прикраси, коштовності, дорогу фото-відео апаратуру). На стійці реєстрації Ви здаєте Ваші речі в багаж (крім ручної поклажі) і авіакомпанія видає Вам посадковий талон із зазначенням номера місця в літаку. Потім Вам необхідно піднятися на ескалаторі на другий поверх і пройти прикордонний контроль. Після прикордонного контролю Ви чекаєте запрошення на посадку в літак.

В аеропорту країни прибуття

По прильоту Вам необхідно пройти до стійки з написом “PASSPORT CONTROL” для проходження паспортного контролю. Після проходження паспортного контролю, Ви проходите до місця отримання багажу. При виході з аеропорту / або в залі очікування Вас чекає представник приймаючої сторони з табличкою ідентичною назвою приймаючої компанії, зазначеної у Вашому ваучері. Потім Вас проводять до автобусу для подальшого трансферу до готелю, вказаному у Вашому ваучері. По дорозі Вам буде надана загальна інформація про курорт. Далі відбувається Ваше поселення в готель.

Відпочинок в готелі

На наступний день Вашого прильоту в обумовлений час відбудеться інфозустріч з гідом приймаючої компанії (час і номер телефону гіда зазначено в конверті, який Ви отримаєте після прильоту або ж час узгоджується усно при заселенні в готель в перший день). На інфозустрічі Ви зможете отримати відповіді на всі Ваші питання і придбати екскурсії.

На стенді Вашої приймаючої компанії в холі Вашого готелю, напередодні зворотного вильоту буде розміщена інформація щодо трансферу з готелю в аеропорт.

Зверніть увагу, що зазвичай в готелях час виселення (check out) – 12.00.

Якщо Ви хочете продовжити номер до більш пізнього виселення, необхідно за 2-3 дня звернутися до стійки адміністратора готелю. Якщо є така можливість, номер буде продовжений (за певну плату). Якщо Ви не бажаєте продовжувати номер, або ж готель переповнений і немає можливості, Ви маєте можливість здати валізи в кімнату зберігання в готелі.

У разі втрати паспорта, авіаквитка або багажу, просимо Вас негайно інформувати про це представника фірми, який підкаже, яким чином Ви зможете вирішити  проблему, яка виникла.

Медичне обслуговування та страхування

При настанні страхового випадку, перш ніж звернутися до лікаря, Вам слід зателефонувати в службу сприяння за телефонами, вказаними у Вашому страховому полісі. Радимо також попередити про те, що трапилося Вашого гіда.

Перед поїздкою сформуйте і захопіть з собою аптечку першої допомоги, яка допоможе Вам при легких нездужаннях, заощадить Ваш час на пошуки лікарських засобів і позбавить від проблем спілкування іноземною мовою, крім того, безліч ліків можуть у різних країнах носити різні найменування: болезаспокійливі і серцево-судинні засоби, засоби від нетравлення шлунка, жовчогінні, препарати проти заколисування в транспорті, засоби від укусів комах, перев’язувальний матеріал, водонепроникний лейкопластир,  краплі для очей, сонцезахисні креми і креми для догляду за шкірою після перебування на сонці.

Якщо немає можливості звернутися до фахівців, то при витягуванні голок морського їжака використовуйте стерильні голки і оливкове масло, при опіку медузи допоможе оцет, питна сода та інші засоби з аптеки, після сонячного опіку використовуйте спеціальні лосьйони, які в достатній кількості продаються в курортних зонах.

Зворотний виліт

Щоб уникнути різних ускладнень, просимо не спізнюватися і підходити до місця зустрічі для подальшого трансферу в аеропорт в зазначений час. У разі Вашого запізнення, Вам необхідно буде добиратися самостійно на таксі за свій рахунок. Перевірте наявність всіх Ваших речей і документів. В аеропорту Ви проходите паспортний контроль і здаєте багаж.

Зверніть увагу, що при перельоті в економ класі вага Вашого багажу не повинна перевищувати 20 кг на людину.

ВАЖЛИВО!

Рідини, гелі та аерозолі, які відносяться до  безпечних, дозволено перевозити на

  • борту повітряного судна в ємностях місткістю не більше 100 мл (або еквівалентною ємністю в інших одиницях виміру обсягу), упаковані в  прозорий пластиковий пакет, що надійно закривається, загальним обсягом не більше 1 л – один пакет на пасажира.
  • Рідини в контейнерах ємністю більше 100 мл до перевезення не приймаються навіть в тому випадку, якщо ємність заповнена лише частково.

До поняття рідина відносяться: парфуми, помада, піна для гоління, дезодоранти, гелі, спреї, шампуні, лосьйони, креми, пасти, включаючи зубні пасти, олії, фарби, туші, напої, супи, сиропи і т.д.
Немає необхідності перевозити в пластиковому пакеті ліки та спеціальне харчування (наприклад, дитяче харчування), яке може знадобитися під час польоту. Ці речі також необхідно пред’являти на огляді службі безпеки.

Рідини, придбані в магазинах безмитної торгівлі в аеропорту або на борту повітряного судна, повинні бути упаковані в надійно запечатаний (опломбований) пластиковий пакет, що забезпечує ідентифікацію доступу до вмісту пакета протягом польоту, на якому є достовірне підтвердження того, що ця покупка зроблена в аеропортових магазинах безмитної торгівлі або на борту повітряного судна в день (дні) поїздки.

  • При купівлі хутряних або дорогих золотих виробів обов’язково потрібно взяти в магазині рахунок і зберегти його для пред’явлення на митниці.
  • На паспортному контролі Вас можуть попросити пред’явити готівку з розрахунку 50 і більше євро на людину на кожен день відпочинку (в залежності від країни перебування).
  • Час в країні відпочинку може відрізнятися від київського.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!