Універсальне агентство з продажу авіаперевезеньУніверсальне агентство з продажу авіаперевезень
Forgot password?

Авіаквитки в Польщу

Польща – країна з багатою культурно-історичною спадщиною, розвинутою економікою і привітним гостинним населенням. Розташована в самому серці Європи, вона межує з Росією, Україною, Литвою, Білоруссю, Чехією, Словаччиною та Німеччиною. Тісний зв’язок Польщі з пострадянськими країнами обумовлений ​​схожою культурою і традиціями, а звична кухня, європейський сервіс і доступні ціни на курортах забезпечують високий туристичний потік до Польщі в будь-яку пору року. Влітку туристи прагнуть купити дешеві авіаквитки в Польщу, щоб відпочити на пляжних курортах Балтики і в кращих здравницях країни, взимку – щоб покататися на гірськолижних курортах, а в міжсезоння – щоб ознайомитися з величною архітектурою, багато об’єктів якої занесені до Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО .

           Польське узбережжя Балтики найбільш протяжне в Європі, що відкриває туристам широкі піщані пляжі, на яких чергуються плоскі дюни і грізні високі кліфи. В додаток до пляжного відпочинку пропонується оздоровлення на мінеральних і сольових джерелах. Гірські хребти Татри і Бескидів – польських Карпат – не найвищі, проте досить зручні і пропонують безліч гірськолижних трас різної складності для всієї родини. Унікальна архітектура Польщі пропонує увазі туристів тевтонські замки, зведені ще в Середні століття відважними хрестоносцями, благородними тевтонськими лицарями і місцевою знаттю.

Купити квитки в Польщу недорого пропонує Універсальне Агентство. Ціни і графік перельотів представлені на сайті ufsa.com.ua.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!